VIDEO/ Triumfoi në Ligën e Konferencës në Tiranë, Murinjo vrapon si i marrë pas rënies finale të bilbilit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2022 | 23:17


VIDEO/ Triumfoi në Ligën e Konferencës në Tiranë, Murinjo vrapon si i marrë pas rënies finale të bilbilit

Zhoze Murinjo arriti trofeun e katërt europian pasi Roma e tij mundi me shifrat 1-0 Fejnordin në finalen e luajtur në Tiranë.

pjimage (5) (1)

Pas rënies përfundimtare të bilbilit, asnjë lojtar verdhekuq nuk e përmbajti festën dhe këtu hyn dhe tekniku portugez.

Nga pamjet e siguruara nga “Panorama Sport”, Murinjo feston me stafin e tij dhe më pas vrapon si i marrë në fushën e stadiumit të Tiranës.

PANORAMASPORT.AL