VIDEO/ Shpërthen Tefik Osmani: Kush na ka inatin ju…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 24, 2018 | 18:37

VIDEO/ Shpërthen Tefik Osmani: Kush na ka inatin ju…

Skënderbeu festoi dje titullin e 8-të kampion. Pas ceremonisë në stadium, ku u ngrit edhe trofeun, festa u spostua në një nga klabet e Korçës, ku lojtarët së bashku me stafin dhe me të ftuar të tjerë festuan deri në orët e para të mëngjesit.

Osmani

Nuk munguan as sharjet për rivalët. Tefik Osmani ka postuar ditën e sotme, një fragment nga festa ku ai së bashku me Klajdi Harunin dhe pjesëtar të tjerë të Skënderbeut, shfaqen duke kënduar “Oj lulia jonë me limona, kush na ka inatin ju q*** nona”.

www.minuta90.com