VIDEO/ Ronaldo ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë, ylli portugez shfaqet protagonist edhe në… “TikTok”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2022 | 19:57

VIDEO/ Ronaldo ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë, ylli portugez shfaqet protagonist edhe në… “TikTok”

Kristiano Ronaldo nuk është i pasionuar vetëm pas futbollit. Sulmuesi portugez duket se ka dhe një tjetër talent të fshehur në kërcim.

ronaldo

Një video e postuar nga mbesa e tij, Alisia Averio, shfaqet 5-herë fituesi i Topit të Artë duke regjistruar një kërcim për në platformën “TikTok”.

Kjo video u bë menjëherë virale në rrjet, duke marrë vëmendjen edhe të shumë mediave.

 


View this post on Instagram

A post shared by SPORTbible (@sportbible)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"