VIDEO/ Me një flamur 200 metra dhe këngë, ja si e presin tifozët kroatë përballjen me Kanadanë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2022 | 15:03

VIDEO/ Me një flamur 200 metra dhe këngë, ja si e presin tifozët kroatë përballjen me Kanadanë

Kroacia do të përballet sot me Kanadanë në orën 17:00. Kjo është ndeshja e dytë në fazën e grupeve të Kupës së Botës 2022.

KROACI

Në prag të ndeshjes, tifozët kroatë iu kanë dhënë kurajon dhe forcën e duhur ekipit të tyre për të marrë 3 pikëshin e parë.

Në një video të shpërndarë në Twitter, ata janë shfaqur me një flamur 200 meta të gjatë dhe duke kënduar.

PANORAMASPORT.AL