VIDEO/ Karantina “shndërron” portierin gjerman në femër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 25, 2020 | 17:50


VIDEO/ Karantina “shndërron” portierin gjerman në femër

Kemi parë pafund video gazmore të futbollistëve në këto ditë izolimi, por ajo e postuar nga portieri i Union Berlinit, Rafał Gikieviç i lë pas të gjitha.

rafal

32 vjeçari polak ka postuar në Instagramin e tij një video ku shihet i veshur si femër duke bërë gjimnastikë, nën ritmet e muzikës.

rafalll

Videoja gazmore është pritur mjaft mirë në rrjet, prandaj dhe po shëtit përreth botës për të përmirësuar paksa humorin e njerëzve në këto ditë të vështira të shkaktuara nga koronavirusi.

rafallll

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com