VIDEO/ Ish-lojtari i Milanit dhuron spektakël në kampionat, shikoni supergolin që ka realizuar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 27, 2021 | 16:58


VIDEO/ Ish-lojtari i Milanit dhuron spektakël në kampionat, shikoni supergolin që ka realizuar

Fabio Borini, i cili, këtë sezon aktivizohet te Karagumruk, në Turqi, ka realizuar një supergol në ndeshjen e sotme që ekipi i tij e fitoi me rezultatin 2 me 0.

Borini

Borini, shënoi golin e dytë të takimit duke e marrë topin nga mesi i fushës dhe duke e goditur topin nga vija e 16 metrave. Përveç Borinit, te Karagumruk aktivizohen dhe Lukas Bilia dhe Andrea Bertolaçi. Për më tepër shikoni golin fantastik të realizuar nga sulmuesi italian.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/