VIDEO/ Ish-boksieri lë nam, jep këshilla për Koronavirusin dhe pas tij shfaqet programi erotik

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 28, 2020 | 0:03


VIDEO/ Ish-boksieri lë nam, jep këshilla për Koronavirusin dhe pas tij shfaqet programi erotik

Të shumtë janë personat që japin këshilla ose masazhe sensibilizuese, në këtë kohë të vështirë që po kalon bota për shkak të Koronavirusit. 2E947EB6-602A-4689-A120-AE77247575DE

Një nga personat që ka menduar të japë një mesazh sensibilizues, është edhe ish-boksieri britanik, Riki Haton.

Ky i fundit ka postuar një video me një mesazh sensibilizues në profilin zyrtar, ku jep edhe këshilla për njerëzit për situatën në të cilën ndodhemi. Megjithatë në videon e postuar vëmendjen nuk e ka tërhequr mesazhi dhe këshillat, por diçka tjetër.

Gjatë kohës që Haton po fliste, shihet diçka interesante në TV e tij. Aty duke një program për të rritur me vajza seksi, teksa duket se ish-boksieri para se të realizonte videon, ishte duke parë emisione erotike.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com