VIDEO/ Interi firmos me talentin argjentinas, shikoni magjitë e sulmuesit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Maj 25, 2018 | 20:21

VIDEO/ Interi firmos me talentin argjentinas, shikoni magjitë e sulmuesit

Lautaro Martinez ka firmosur zyrtarisht me Interin. Argjetinasi i ardhur nga klubi Racing Club nga Argjentina, foli menjëherë pasi u vesh zikaltër: “Është një ëndërr për mua të vi këtu. Shpresoj të bëj mirë. Milito më ka thënë gjëra të mëdha për Interin, dhe me zor po pres të filloj nga puna. Forza Inter.” – ishin fjalët e para të 20-vjeçarit.

Lautaro-Martinez-1024x576

Më poshtë, disa nga golat dhe aftësitë e Lautaro Martinezit në kampionatin argjentinas, teksa konsiderohet një nga talentet më premtues.


www.minuta90.com