VIDEO/ I shënoi në minutat e fundit, shikoni reagimin epik të Simeones pas golit të Mesit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 20:06

Bota FB La Liga Të fundit Video

VIDEO/ I shënoi në minutat e fundit, shikoni reagimin epik të Simeones pas golit të Mesit

Barcelona mposhti me rezultatin 1-0 Atletiko Madridin ditën e djeshme, në fushën e këtyre të fundit.untitled_3

Ishte i zakonshmi Leo Mesi që i dha fitoren ekipit të tij, teksa realizoi një gol shumë të bukur në minutën e 86’.

Epik ishte edhe reagimi i trajnerit të “Los Kolçoneros”, Simeone, i cili duartrokiti bashkombësin e tij për golin e shënuar.

Pasi u çmend me lojtarët e tij, duke iu dhënë udhëzime dhe duke bërtitur për të ndaluar kundërshtarin, në fund tekniku Simeone nuk kishte çfarë të bënte tjetër, veç se të duartrokiste Mesin për golin e shënuar.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com