VIDEO/ Festë e çmendur pas fitores, Kastrioti me Plorin në krye duartrokiten në Gjirokastër

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 18, 2018 | 18:45

VIDEO/ Festë e çmendur pas fitores, Kastrioti me Plorin në krye duartrokiten në Gjirokastër

Festa ishte e madhe, në përfundim të ndeshjes në Gjirokastër. Te Kastrioti, pas fitores në ndeshjen e parë ndaj Luftëtarit, lojtarët dhe stafi, me në krye trajnerin Plori, u mblodhën të gjithë në fushë, për të festuar.

Capture

Një fjalim dhe një festë e përligjur, pasi siç thonë, nisja e mbarë, gjysma e punës. Ata dolën nga fusha e lojës, edhe të duartrokitur nga tifozët vendas gjirokastritë. Më poshtë, festa e krutanëve…

www.minuta90.com