VIDEO/ De Biazi e “bekoi” me shkelm b…ve, Bushi tronditi traversën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 12, 2020 | 22:58


VIDEO/ De Biazi e “bekoi” me shkelm b…ve, Bushi tronditi traversën

Alban Bushi e bëri nxehjen para se të futej në lojë, para stolit të Italisë dhe fare pranë De Biazit. Në ndeshjen e bamirësisë, ish-bomberi i Kombëtares u pa të shkëmbente batuta edhe me Xhani De Biazin, ish-trajnerin kuqezi. 

Bushi

Para se të shkelte vijën anësore të fushës, De Biazi i jep edhe “bekimin” miqësor Bushit me një shkelm b…ve. Pak sekonda më vonë, ish-bomberi kuqezi gjuan fuqishëm duke e dërguar sferën në traversë.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com