VIDEO/ Dashuria për Barcelonën rrjedh në venat e tyre, shikoni se si Çavi dhe djali i tij këndojnë himnin e ekipit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 1, 2023 | 10:01

VIDEO/ Dashuria për Barcelonën rrjedh në venat e tyre, shikoni se si Çavi dhe djali i tij këndojnë himnin e ekipit

Çavi Hernandez është një ndër figurat më të dashura në Spanjë dhe kjo është për shkak të gjithë kontributit që ka dhënë tek Barcelona si ish-futbollist dhe tani si trajner.Collage Maker-01-Feb-2023-10.00-AM

Ai gjithashtu është edhe një njeri fantastik jashtë fushave. Teksa kanë qenë orët e fundit të merkatos në Spanjë, ai ka shijuar kohën me familjen e tij.

Këtë e ka zbuluar bashkëshortja Nuria Kunillera përmes një postimi në Instagram. Ajo ka publikuar një video të Çavit teksa i mëson akordet e himnit të Barcelonës djalit të tyre.

Në video ata shfaqen të dy duke kënduar njëzëri, ndërsa Nuria e shoqëron postimin me mbishkrimin: “Të adhurueshëm”.

PANORAMASPORT.AL