Vidal kalon te Interi, Boateng ironizon: Zgjodhe ngjyrat e gabuara të Milanos

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 22, 2020 | 8:40


Vidal kalon te Interi, Boateng ironizon: Zgjodhe ngjyrat e gabuara të Milanos

Zbarkimi i Arturo Vidalit është mirëpritur nga tifozët e Interit, por edhe nga një milanist special si Kevin Princ Boateng.

de-vrij-vidal-barca

Sulmuesi ganez i ka uruar mirëseardhjen në Itali kilianit, por ndërkohë e ka përshëndetur edhe me një mesazh ironik në profilin e tij në “Instagram” ku shkruante: “Mirë se erdhe Arturo, megjithëse ke zgjedhur për të luajtur me ngjyrat e gabuara të Milanos”.

19692CE9-96AD-4B21-9D5C-A969F998DEE9
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com