“Unë nuk e dua Shqipërinë o vëlla, Kosova e ka kombëtaren e vet”, komentatori i njohur befason me deklaratën

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 11, 2019 | 0:21


“Unë nuk e dua Shqipërinë o vëlla, Kosova e ka kombëtaren e vet”, komentatori i njohur befason me deklaratën

Komentatori kosovar Andin Lokaj i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë para pak minutash. I ftuar në emisionin “imazh” në Radio Televizionin e Kosovës, Lokaj deklaroi se nuk do e ndiqte Kombëtaren e Shqipërisë ndaj Islandës.

lokaj

“Unë nuk e dua Shqipërinë o vëlla, e dua Kosovën. Kosova e ka kombëtaren e vet, e ka shtetin e vet dhe e ka flamurin e vet”, deklaroi Lokaj.

PANORAMASPORT.ALwww.minuta90.com