“U bë një lojë e bukur”, zv.trajneri i Pogradecit: Ia falëm Lushnjës ndeshjen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 29, 2020 | 17:13


“U bë një lojë e bukur”, zv.trajneri i Pogradecit: Ia falëm Lushnjës ndeshjen

Lushnja mposhti me rezultatin 3-2 Pogradecin ditën e djeshme, duke ia u bërë thuasje të pamundur ngjitjen në Superiore liqenorëve.bandicam 2020-06-28 17-00-06-691

Pas ndeshjes është prononcuar zv.trajneri i Pogradecit, Gentian Muska i cili është shprehur: “Mendoj se Lushnja fitoi prej gabimeve tona. Nuk patëm fat te shtylla e Shkullakut.

Brenda një minute loja mund të shkonte 1-1, por u bë 0-2. Ekipi iu përgjigj kundërshtarit dhe u bë një lojë shumë e bukur, e hapur. Gabuam tek episodi i penalltisë. Ia falëm Lushnjës ndeshjen”.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com