Tirana nis zyrtarisht fazën përgatitore, kampionët sfidojnë sot në miqësore ekipin moldav

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 15, 2022 | 10:54


Tirana nis zyrtarisht fazën përgatitore, kampionët sfidojnë sot në miqësore ekipin moldav

Tirana ka nisur zyrtarisht fazën përgatitore teksa ditën e sotme në Turqi do të luajnë miqësoren e parë në vigjilje të ndeshjes së parë të turit të parë të Champions-it, ndaj Dudelanzhit.

TIR 1

Kampionët e Shqipërisë sot me orën shqiptare në 15:30, do të luajnë ndaj ekipit moldav të Dinamo Tiraspolit.

Këtë lajm e ka bërë publikë vetë klubi bardheblu teksa sqaron se këtë takim nuk do ta transmetojë asnjë dhe se në përfundim të ndeshjes do të publikohen dhe momentet pikante të kësaj miqësoreje.

TIR

NJOFTIMI I KLUBIT TË TIRANËS –

“Ditën e sotme në orën 16:30 (TRT)/15:30 (CET), ekipi do të zhvillojë një ndeshje miqësore me @dinamotiraspol

Në përfundimin e kësaj ndeshje do të publikohen dhe momentet më pikante të këtij takimi. ⚪️🔵

#preparatoryphase #friendlymatch”

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL