Tifozja e zjarrtë e Interit nuk ka dyshime: Derbin e vendos Lukaku

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 17, 2020 | 14:27


Tifozja e zjarrtë e Interit nuk ka dyshime: Derbin e vendos Lukaku

April Samers, përveçse një modele superseksi, njihet gjithashtu edhe si një tifoze e zjarrtë e skuadrës së Interit. Me anë të një postimi në “Instagram”, bukuroshja komenton derbin e Milanos, ndërsa thotë se do ta vendosë Lukaku.

lukaku april

“Edhe pse na mungojnë shumë lojtarë, kemi një skuadër të fortë. Do të fitojmë falë Lukakut”, shkruan modelja në rrjetet sociale.

37f0de3e69b8407551e66bf4b25ce7b7

102025434-608714f6-d046-4b78-9abb-55759aefbe74

AJ

april april5

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com