Tifozët e Tiranës ironizojnë me klubin: Dëshmitarët e Jehovait kalçeto me drita në stadiumin tonë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 8, 2018 | 22:38

Tifozët e Tiranës ironizojnë me klubin: Dëshmitarët e Jehovait kalçeto me drita në stadiumin tonë

Faqja e tifozëve të tiranës në Facebook, “Tirona-tv.net”, ka postuar një foto ku duket se dritat e stadiumit Selman Stërmasi në kryeqytet janë të ndezura, dhe ata ironizojnë me Kongresin që dëshmitarët e Jehovait kanë mbajtur më parë në ambientet e këtij impianti.

selman stermasi

“Dëshmitarët e Jehovait në një kalçeto me drita, mbajmë fushën në gjendje optimale. P.s. Hyrja pa biletë për personat nën 13 vjeç dhe tifozët femra” – shkruajnë tifozët e Tiranës.

Capture

www.minuta90.com