Takaj në modë, pas Tomorit, një tjetër klub e kërkon si president

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Qershor 1, 2018 | 15:04

Takaj në modë, pas Tomorit, një tjetër klub e kërkon si president

Pas kërkesës së klubit të Tomorit, të bërë publike në gazetën “Panorama Sport”, ku në rast se Skënderbeut do të dënohem me 10 vite pezullim nga UEFA, i kërkohej presidentit Ardian Takajt që të merrte klubin beratas, një tjetër ofertë ka mbërritur.

takaj

Kësaj here ka qenë klubi i Kategorisë së Parë, Burreli. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, matjanët i bëjnë thirrje Takajt që të marrë në konsideratë edhe klubin e Burrelit për të investuar në qoftë se Skënderbeu përjashtohet nga eventet Europiane.

Burreli tregon se është në kërkim të investitorëve privat dhe Takaj do të ishte ideali.

JA POSTIMI I KLUBIT TË BURRELIT:

Burreli

www.minuta90.com