Skënderbeu zhgënjen në miqësore, mposhtet nga ekipi i Kategorisë së Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 8, 2020 | 23:30


Skënderbeu zhgënjen në miqësore, mposhtet nga ekipi i Kategorisë së Parë

Skënderbeu ka zhgënjyer në miqësore ditën e sotme, teksa është mposhtur me rezultatin 1-0 nga Egnatia e Kategorisë së Parë.BESA

Një ndeshje e qetë në përgjithësi nga të dyja ekipet, e cila u vendos nga një gol i Samet Gjokës. Kjo ndeshje u zhvillua “Tropikal Resport”, aty ku ekipi korçar po zhvillon edhe përgatitjet për gjysmën e dytë të sezonit.

Në këtë ndeshje të dy trajnerët kanë parë gjendjen e lojtarëve të tyre, dhe për të pasur një ide më të qartë për të ardhmen se në çfarë drejtimi do të punojnë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com