Situatë shumë e mirë para Teutës, ja mungesa e vetme te Kukësi për ndeshjen e radhës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 30, 2020 | 21:36


Situatë shumë e mirë para Teutës, ja mungesa e vetme te Kukësi për ndeshjen e radhës

Situata është mjaft e mirë sa i përket takimit të radhës kundër Teutës, nënkampionët nuk kanë në dispozicion vetëm Erhun Obanor, i cili është i dëmtuar, pjesa tjetër janë gati dhe në gjendje shumë të mirë.Goli i Kukesit ndaj Bylisit logo

E këtë fakt skuadra e Kukësit e ka treguar dhe në stërvitjen e djeshme. Trajneri Shehi ka nxjerrë ekipin në stërvitje dhe pas ndeshjes kundër Bylisit.

Ditën e djeshme ekipi ka dalë i gjithë në orën 09:00 në stërvitje në “Elbasan Arena”, futbollistët që luajtën ndaj Bylisit zhvilluan ushtrime të lehta për rikuperim, ndërsa pjesa tjetër mori ngarkesë të plotë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com