“Sirena” angleze për sulmuesin e Kombëtares, e kërkon Hull Siti

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 21, 2020 | 17:57


“Sirena” angleze për sulmuesin e Kombëtares, e kërkon Hull Siti

Florian Kamberi kaloi pjesën e dytë të sezonit te Rangers ku u huazua nga Hibernians. Paraqitjet e mira në Gllasgoi kanë bërë që klubi aktual të interesohet për ta blerë përfundimisht sulmuesin, pasi planifikojnë të shesin Alfredo Morejosin.

Kamberi Shqiperia

Në listë për shërbimet e lojtarit është përfshirë edhe Hull Siti që po planifikon ofertën e cila mund të shtangë si Rejnxhersat, ashtu edhe konkurrencën e klubeve të tjera të interesuara për 25-vjeçarin.

Kamberi555

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com