Shkarkimi i Devollit, ja kandidati për të marrë drejtimin e Kamzës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 12:00

Shkarkimi i Devollit, ja kandidati për të marrë drejtimin e Kamzës

Vetëm pak orë pas shkarkimit të Devollit nisën aludimet për trajnerin e ri të Kamzës. Ernes Gjoka ka qenë më i kuotuari deri dje në mbrëmje, për shkak të një simpatie që ka Qarri ndaj tij, por edhe pse ish-trarjneri i Vllaznisë, Kukësit, Flamurtarit dhe Apolonisë e njeh mirë Kamzën.

Gjoka-falet

Ai ka punuar më para me këtë klub dhe e njeh mentalitetin dhe atmosferën e qytetit. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë.

www.minuta90.com