Rrotacion për të tërë, Kupa si çlirim. Të mëdhenjtë eksperimentojnë, ja ndeshjet e sotme

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 12, 2018 | 10:11

Rrotacion për të tërë, Kupa si çlirim. Të mëdhenjtë eksperimentojnë, ja ndeshjet e sotme

Edicioni i 67-të i Kupës së Shqipërisë, luan ditën e sotme turin e parë, me 16 ndeshje, nga 8 për të dyja grupet. Më poshtë, të gjitha takimet e ditës së sotme, të cilat nisin që nga ora 16:00.

KUPA

Të gjitha ekipet e Superiores, si pasojë edhe e formulës së Kupës, luajnë përballë kundërshtarëve nga kategoritë më inferiore, dhe ditën e sotme, kanë zgjedhur formacionet e dyta për të rreshtuar në fushë.

Capture

www.minuta90.com