Rezultuan me Koronavirus, dy futbollistët e Partizanit në bazë të ligjit mbyllin…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 9, 2020 | 10:53


Rezultuan me Koronavirus, dy futbollistët e Partizanit në bazë të ligjit mbyllin…

Deian Boldor dhe Besnik Ferati kanë mbyllur praktikisht sezonin. Në bazë të ligjit për pandeminë, karantina duhet të përfundojë zakonisht 14 ditë pas shfaqjes së simptomave.pjimage

Në këto kushte, duke qenë se kampionati përfundon më 29 korrik, lojtarët mund të dalin në stërvitje vetëm pas datës 22 korrik.

Boldor dhe Ferati mund të jenë të gatshëm vetëm në ndeshjen e fundit të javës së 36-të, Skënderbeu-Partizani, më 29 korrik.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com