“Puthje” dhe kuaj, gazetarja e re e “Supersport” ka pasion fotot

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Mars 12, 2018 | 19:59

“Puthje” dhe kuaj, gazetarja e re e “Supersport” ka pasion fotot

Sidorela Gjoni, gazetarja e re e “Supersport” që së fundmi është bërë protagoniste edhe në terren si reportere nga fusha të ndryshme të Shqipërisë, ka një pasion të veçantë për fotot.

sidorela gjoni3

Nuk zhgënjen as me pozat dhe “fiksimin” që ka për fustanet e trendi, por nga sa shihet në profilin e saj në facebook, gazetaria, futbolli dhe fotot nuk janë të vetmet “sporte” të preferuar. Ajo ka qejf edhe kuajt.

sidorela gjoni8 sidorela gjoni7 sidorela gjoni6 sidorela gjoni5 sidorela gjoni4 sidorela gjoni2 sidorela gjoni1 sidorela gjoni


www.minuta90.com