Pushime romantike në Romë, ylli i Realit relaksohet me modelen serbe

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 13, 2020 | 14:50

FB Gossip LAJMI KRYESOR Të fundit

Pushime romantike në Romë, ylli i Realit relaksohet me modelen serbe

Pasi shënoi golin e dytë me fanellën e Realit, duke vulosur suksesin e “Los Brlancos”, 1-4, në transfertë ndaj Osasunës, Luka Joviç ka menduar të relaksohet në Itali me të dashurën e tij seksi, Sofija Millosheviç.

 Jovic45

Futbollisti dhe modelja kanë publikuar një foto në rrjetet sociale, teksa pozojnë para Koloseut në Romë. Kujtojmë që Sofija më parë ka pasur një romancë me futbollistin tjetër serb Adem Ljaiç, ndërsa tashmë duket e lumtur në krahët 22-vjeçarit madrilen.

Partnerja jovic E dashura jovic real Jovic e dashura E dashura e jovic Luka Jovic

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com