Probleme në sulm, Pakult duhet të bëjë llogaritë pa bomberin e ekipit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 3, 2018 | 10:43

Probleme në sulm, Pakult duhet të bëjë llogaritë pa bomberin e ekipit

Për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, që do të luhet ndaj Laçit, trajneri Peter Pakult do të ketë të gatshëm të gjithë organikën e futbollistëve.

Pakult

Ndërsa, për ndeshjen e radhës në kampionat ndaj Kamzës, do të mungojë sulmuesi kryesor i ekipit, Sindrit Guri.

GURI

Ai është ndëshkuar me karton të verdhë në ndeshjen ndaj Flamurtarit dhe ka plotësuar numrin e tyre dhe është i pezulluar.

www.minuta90.com