Pogba bën “lëmsh” ndjekësit, poston mesazhin enigmatik

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 18:26


Pogba bën “lëmsh” ndjekësit, poston mesazhin enigmatik

Flitet shumë për të ardhmen e Pol Pogbasë. Disa e transferojnë tek Juventusi apo Real Madridi, disa e mbajnë në Mançester.

paul_pogba_manchester_united_1_0

Për të kompikuar më shumë situatën ka menduar vetë Pogba. Mesfushori francez ka publikuar një mesazh në rrjetet sociale ku shkruan vetëm fjalën “Nesër”.

Se për çfarë lidhet ky mesazh nuk dihet, ndoshta është për rinovimin e kontratës me Mançester Junajtid që mund të arrihet nesër.

PANORAMASPORT.AL




Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com