Pamje +18/ Plas skandali në Angli, mesfushorit të Totenhemi i publikojnë një video porno

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 5, 2018 | 21:25

Pamje +18/ Plas skandali në Angli, mesfushorit të Totenhemi i publikojnë një video porno

Mesfushori i talentuar i Totenhemi, Dele Ali është përfshirë në një skandal seksual, ndërsa videoja e tij është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale dhe po bën xhiron e internetit.

auto_Untitled-141517833813

21-vjeçari i cili po shkëlqen me fanellën e “spurs”, është filmuar duke bërë seks oral me një femër. Mediat britanike kanë hedhur dyshimet se personi që e ka filmuar këtë video është mbrojtësi i Arsenalit Hektor Belerin, gjithsesi këto janë vetëm aludime dhe është nuk është konfirmuar.

www.minuta90.com