Nuk ka rinovuar kontratën, Bajerni “bllokon” shkëmbimin e lojtarit të tij me Sanenë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 29, 2020 | 15:21


Nuk ka rinovuar kontratën, Bajerni “bllokon” shkëmbimin e lojtarit të tij me Sanenë

Bajerni nuk do të “sakrifikojë” David Alaban për të siguruar anësorin e Mançester Sitit Leroi Sane.
alaba
Media britanike “The Athletic” raporton se pavarësisht futbollisti austriak nuk ka rinovuar kontratën me kampionët e Gjermanisë, klubi e konsideron shumë të rëndësishëm Alaban për sezonet e ardhshme.
sane
Në këtë mënyrë, Bajerni duhet të bëjë një sforco të madhe financiare për të transferuar Sanenë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com