Ngjarje e rëndë/ Futbollisti 31-vjeçar gjendet pa jetë në parking

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 31, 2020 | 0:05


Ngjarje e rëndë/ Futbollisti 31-vjeçar gjendet pa jetë në parking

 Një lajm i kobshëm është regjistruar në Korenë e Jugut, Futbollisti 31-vjeçar, Nam-Çun Kim është gjetur i vdekur mëngjesin e ditës së premte në një parking makinash.

ZI-1

Dyshohet se mbrojtësi që aktivizohet me klubin e Seul është vetëvrare, ditën e enjte, teksa u gjend pa jetë këtë të premte. Një ditë më parë Kim u stërvit me ekipin si zakonisht.


Kim u shpall fitues i kampionatit korean në 2016-ën, teksa regjistron 76 ndeshje me skuadrën e Seul. Gjithashtu ai luajti edhe si i huazuar për një sezon te Sangju Sangmu.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com