Nga Besëlidhja te Helsinki, sulmuesi 22-vjeçar gati për aventurën e re

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 8, 2019 | 14:58

Besëlidhja Kategoria e pare Të fundit

Nga Besëlidhja te Helsinki, sulmuesi 22-vjeçar gati për aventurën e re

Seku Kamara, ish-sulmuesi i Besëlidhjes ka bërë një hap të madh në karrierë duke u transferuar në Finlandë, te skuadra e Helsinkit.

kamara

Futbollisti është bashkuar tashmë me skuadrën e re dhe ka dalë në stërvitje. Ka qenë vet klubi finlandez, i cili ka zyrtarizuar këtë afrim.

Sulmesi 22-vjeçar ka luajtur në të kaluarën edhe për Teutën e Luftëtarin.

Ky është një hap i madh për lojtarin e ri, që duket i gatshëm ta shfrytëzojë në të ardhmen.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com