MOSHAT U-19/ “Show” i Tiranës, bind Flamurtari. Mposhtet Vllaznia

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 18:21

MOSHAT U-19/ “Show” i Tiranës, bind Flamurtari. Mposhtet Vllaznia

Kategoria Superiore, për moshat U-19, ngriti siparin këtë fundjavë, për të dyja grupet, A dhe B. “Panorama Sport”, ju sjell përmbledhjet për të gjitha sfidat e zhvilluara këtë fundjavë.

Capture7 Capture6 Capture5 Capture4 Capture3 Capture2 Capture1 Capture

 

www.minuta90.com