Moshat U-17/ Tirana parakalon Vllazninë, Besa nuk njeh kundërshtar në grupin B

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Mars 12, 2018 | 21:30

Moshat U-17/ Tirana parakalon Vllazninë, Besa nuk njeh kundërshtar në grupin B

U zhvilluan ditën e djeshme, takimet e vlefshme për javën e 16-të në Grupet A dhe B të Kategorisë Superiore U-19, si dhe ndeshjet e javës së 14-të në Grupet A dhe B të Kategorisë së Parë U-19.

 

Moshat U-17

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI A / U-17 

 

superiore u 17 gr a

 

KATEGORIA SUPERIORE, GRUPI B / U-17 

 

superiore u 17 gr b

 

KATEGORIA E PARË / U-17

 

u 17 kat pare

www.minuta90.com