MOSHAT U-17/ Tirana “8 ballë”, thyhet Vllaznia. Partizani e nis me humbje në shtëpi

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 17:35

MOSHAT U-17/ Tirana “8 ballë”, thyhet Vllaznia. Partizani e nis me humbje në shtëpi

Kategoria Superiore, për moshat U-17, ngriti siparin këtë fundjavë, për të dyja grupet, A dhe B. “Panorama Sport”, ju sjell përmbledhjet për të gjitha sfidat e zhvilluara këtë fundjavë.

Capture6

Capture5

Capture 4

Capture3

Capture2Capture1

Capture

www.minuta90.com