Morata i “çmendur” pas partneres: Nëse i shkruani mesazhe private, atëherë unë do…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 17, 2019 | 15:00


Morata i “çmendur” pas partneres: Nëse i shkruani mesazhe private, atëherë unë do…

Alvaro Morata po kujdeset të rikthehet përsëri në formën e dikurshme, teksa punon fort në stërvitje me Atletikon.1

Megjithatë sulmuesi nuk kujdeset vetëm jashtë fushave, por një përkujdesje të veçantë tregon edhe jashtë tyre.

Prej 2 vitesh Morata është në një lidhje me modelen nga Venecia, Alisia Kampielo, me të cilën ka edhe dy binjakë. 27-vjeçari është shumë xheloz për partneren e tij, teksa diçka të tillë e ka pranuar edhe vetë  futbollisti.4

Në një intervistë të dhënë së fundmi lojtari është shprehur se çdo mesazh që i vjen bashkëshortes së tij, e lexon edhe ai vetë. “Çdo mesazh privat që i vjen Alisias në rrjetet sociale, e lexoj edhe unë”.campello.morata.2020.750x450 2 3 5 6

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com