Momente paniku për lojtarin zikaltër, bie aksidentalisht në pishinë dhe dëmtohet në kokë. Dërgohet me urgjencë në spital

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 14, 2020 | 18:55


Momente paniku për lojtarin zikaltër, bie aksidentalisht në pishinë dhe dëmtohet në kokë. Dërgohet me urgjencë në spital

Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i  cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me urgjencë në spital.231548000-854a43b1-ea0d-4731-8a7c-d6f680ac04ea

Futbollisti gjatë grumbullimit me ekipin, ka rënë aksidentalisht në pishinë dhe ka marrë disa dëmtime.

Më i rëndë ishte dëmtimi në kokë, teksa pas shtrimit me urgjencë në spital, më e keqja ka kaluar dhe lojtari është në gjendje të mirë tani.

E sigurt është që lojtari nuk do të jetë me ekipin për ndeshjen ndaj Breshas, ku Atalanta do të kërkojë fitoren.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/