Moderatorja shqiptare i surprizon të gjithë, idhulli i fëmijërisë është një… futbollist

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 12, 2020 | 0:07


Moderatorja shqiptare i surprizon të gjithë, idhulli i fëmijërisë është një… futbollist

Moderatorja Kiara Tito, i ka surprizuar të gjithë, teksa ka zbuluar pasionin e vjetër për futbollin. Në një bashkëbisedim me ndjekësit në rrjetin social “Instagram”, ku këta të fundit, i drejtojnë pyetje 24-vjeçares, ajo ka zbuluar idhullin e saj të fëmijërisë.

kiara1 tito

Përgjigjia e Kiarës ka qenë me të vërtet surprizuese teksa ka shkuar emrin e mesfushorit spanjoll Fabregas, i cili aktualisht aktivizohet te Monako, në kampionatin francez.

kiara2-640x851

“Dashuria” mes bukuroshes së ekranit dhe Fabregas ka lindur në kohën që ai aktivizohej te Arsenalit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com