Manovra e Dukës, u “djeg” kohën rivalëve me datën e zgjedhjeve!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 6, 2018 | 14:20


Manovra e Dukës, u “djeg” kohën rivalëve me datën e zgjedhjeve!

Asambleja Zgjedhore e FSHF-së do të zhvillohet më 7 shkurt! Një manovër e kalkuluar mirë nga Duka, duke mos iu dhënë pothuajse asnjë shans ndonjë rivali të mundshëm!

armand_duka

Me kaq pak kohë në dispozicion është pothuajse e pamundur që një kandidat tjetër të përgatisë fushatën! Duka nga ana tjetër, përveçse me pozita të konsoliduara, ka edhe kohën në favor… Duka ende nuk e ka zyrtarizuar kandidimin, por kjo është thjesht diçka formale! Mbetet për t’u parë nëse Fino do ta zyrtarizojë kandidaturën…
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/