Luftëtari peshkon në Shkodër, firmos me një 21-vjeçar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 13:14

Luftëtari peshkon në Shkodër, firmos me një 21-vjeçar

Luftëtari peshkon në Shkodër, teksa ka firmosur një kontratë afatgjatë me 21-vjeçarin Armenis Kukaj. Qendërmbrojtësi është aktivizuar më tepër me Vllazninë B dhe pasi u testua te Luftëtari, bindi drejtuesit për të firmosur sot me klubin gjirokastrit.

40460110_2418913558133805_375066789446418432_n

Kukaj do të jetë alternativë për trajnerin Kostiç, që në rolin e qendërmbrojtësit ka lojtarë si Rapa, Janicic, Jakovljevic, Açka dhe Demo.

luf
lfut

www.minuta90.com