Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 7, 2022 | 8:22

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama-sport

Tirana-Laçi, gjoba dhe miliona para duelit

VLLAZNIA-PARTIZANI, kujdes nga këta të dy…

Tjetër mrekulli me Ballkanin, por Daja nuk është në listën e FSHF

“Duhen 11 luanë”, Justin Bespalla karikon Erzenin kundër Egnatias

Reja: Broja egoist, nuk është për Napolin

Dinamo-Besëlidhja, Bardhi: E kam derbi me ortakun

De Ketelare dhe Di Maria, Milan-Juve sfidë me halle

Bastoni: Nuk ishim kundër trajnerit, fituam për Inzagin

Barça do ta tentojë në janar, Mesi: Botërori i fundit!

“Terminatori” Haland, ja si dhe kur shënon

Basket/ Festë në Mitrovicë, Trepça leksion Tiranës

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panorama

LISTA E RE/ Legalizimet, emrat që kanë gati tapitë

Ish-deputeti i PS-së del nga burgu, lihet në ‘Arrest shtëpie’, SPAK kundër: Ankimim në Gjykatën e Posaçme të Apelit

Rama në Pragë: Edhe vendet e Ballkanit të jenë pjesë e takimit të BE për krizën energjetike

Boçi: Pedagogët në protestë për pagat, qeveria bën instalacion 4 milionë euro

ERE bën një hap pas, rishikon sot vendimin për fashën

Palmiro Ucchielli nënshkruan marrëveshje binjakëzimi me Bashkinë e Tropojës

“E rëndova me dëshminë time për librat e ndaluar që lexonte Zef Leka”, rrëfehet dëshmitari Selim I.

OPINIONE

Shqipëria dhe shqiptarët kanë zgjedhur BE. Qeveria duhet të zgjedhë njësoj!/ Nga JORIDA TABAKU

Të mbjellësh ndasi dhe urrejtje/ Nga LEONIDHA MËRTIRI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"