Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 27, 2021 | 8:22


Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

 

panorama-sport

Martini ikën nga Teuta, Cungu kandidat për stolin

Fitore për infarkt e Partizanit, Demi: Prapë nuk bindën…

FSHF flet me gjuhën e kafshëve, Prodani: Janë në situatë banale

Vllaznia-Laçi, Brdariç e do stadiumin plot

Skënderbeu presion Tiranës, Memelli: I mundim

Besa dhe Tomori, një shans për kthesën

“Play Off”, Portugalia ose Italia jashtë Botërorit

Bilance të rreme, policia mësyn në zyrat e Juves

Interi s’humb pas kupave, Ranokia: E “vrasim” Venecian

4 milionë deri në 2023, Pioli: Milan, do të triumfojmë

Bomba nga Spanja: Lionel Mesi fiton “Topin e Artë”

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”

panorama

Rivlerësimi, çmimet e reja të apartamenteve

Flori Mumajesi e strehon dhe merr përsipër rehabilitimin e Fifit, pas problemeve që shfaqi me shëndetin mendor

Krim i rëndë në Kosovë, autobusi me nxënës sulmohet me kallashnikov, tre të vdekur, një i plagosur

Marrëveshjet me Kurtin në Elbasan, Rama: Do votoja pro bashkimit me Kosovën

Ahmetaj: Në vjeshtën e 2022 s’do ketë asnjë gjurmë të tërmetit

Tragjedia në Vlorë, nëna e divorcuar vetëvritet bashkë me foshnjën

Anëtari i Gjykatës së Lartë, leksion te ‘Luarasi’: SPAK të hetojë politikanët

OPINIONE

Aftësia e shlyerjes së borxhit publik: Shqipëria, e fundit në rajon- EDUARD ZALOSHNJA

Roli i Amerikës si garanci për suksesin e Reformës në Drejtësi- DRITAN HOTI

PANORAMASPORT.AL