Kukësi paralajmëron prezantimin e trajnerit të ri, ja kush pritet të zëvendësojë Duron

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 1, 2020 | 14:10

FB Kategoria Superiore Kukësi Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Kukësi paralajmëron prezantimin e trajnerit të ri, ja kush pritet të zëvendësojë Duron

Kukësi shkarkoi ditën e djeshme trajnerin Shpëtim Duro, për shkak të rezultateve jo të mira të skuadrës në 3 ndeshjet e fundit.skender gega

Nëpërmjet faqes zyrtare, klubi verilindor ka njoftuar se ditën e sotme në orën 16:00 do të bëhet edhe prezantimi i trajnerit të ri, që do të drejtojë skuadrën për pjesën tjetër të sezonit.

“Panorama Sport” mëson se trajner i ri do të jetë një mes Skënder Gegës dhe Bledi Shkëmbit. Bisedimet janë në fazën përfundimtare dhe gjasat më të mëdha janë që të prezantohet ish-trajneri i Partizanit.

Gega ka disa ditë në kryeqytet dhe dje në mbrëmje ka pasur një takim me Gjicin, ashtu si dhe Shkëmbi. Kukësi i beson më tepër trajnerit që shpalli kampion Partizanin.

Skerdilaid Sulozeqi
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com