Kategoria e Parë Play-out, Grupi B / Shënkolli ruan kreun, Naftëtari bën surprizën në Fushë-Krujë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 17, 2018 | 15:17


Kategoria e Parë Play-out, Grupi B / Shënkolli ruan kreun, Naftëtari bën surprizën në Fushë-Krujë

Ka përfunduar java e dytë e fazës së tretë në Kategorinë e Parë. Në Grupin B (Play-out) janë shënuar këto rezultate: Iliria 0-0 Naftëtari dhe Shënkolli 1-0 Shkumbini.

shenkolli turbina

Shënkolli ka arritur një fitore minimale ndaj Shkumbinit dhe ruan kështu vendin e parë në tabelën e klasifikimit, ndërsa Naftëtari ka arritur të dalë me një pikë nga fusha e Ilirisë.

iliria naftetari 1

Iliria 0-0 Naftëtari

Shënkolli 1-0 Shkumbini (Gega 7′)
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com