I shënoi golin e tretë Laçit, ja çfarë thotë futbollisti i Moldes

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 26, 2018 | 21:38

I shënoi golin e tretë Laçit, ja çfarë thotë futbollisti i Moldes

Laçi nuk bëri rezistencë qoftë edhe për një moment në ndeshjen ndaj Moldes. Kurbinasit iu dorëzuan fuqisë së norvegjezëve. Ndeshja u mbyll me rezultatin 3-0 me golin e tretë për Molden e shënoi një debutues, Lek Xhejms. 25-vjeçari ka folur në lidhje me golin e parë të shënuar, pra atë kundër Laçit.

37869170_10212684036916918_8766687399766917120_n

Të shijon ky gol. Unë shpresoj që të sjell më shumë gjëra pozitive në Moldë dhe të ndihmoj të bëj më të mirën e ekipit. Është gjithashtu kënaqësi që të vlerësohen nga tifozët në debutimin “, tha Xhejms.

www.minuta90.com