Horoskopi 26 Maj 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2022 | 0:11


Horoskopi 26 Maj 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

HOROSKOPI PËR DITËN E SOTME/ E ENJTE, 26 MAJ 2022 –

HOROSKOPI

Dashi
Qielli është pasionant, gjëra të mira po vijnë. Në punë, nëse keni mundësi të përfshiheni, bëjeni sepse periudha është e mrekullueshme!

Demi
Në punë, lajmet po vijnë: ata që e nisën nga e para, tani kanë shumë më tepër vetëbesim, ecni përpara!

Binjakët
Në punë, puna në grup është e mirë: përpiquni, megjithatë, të kapërceni zhgënjimet dhe momentet e errëta, të cilat tani janë pjesë e së shkuarës!

Gaforrja
Nuk keni pse t’u dorëzoheni provokimeve, më mirë të vazhdoni. Në punë, një fazë rikuperimi po fillon: hajde, mos u dorëzo tani!

Luani
Në dashuri duhet të ecni përpara, nuk ka diçka që t’u ndalojë. Në punë nuk duhet të keni frikë: të gjitha vështirësitë do të kapërcehen!

Virgjëresha
Është momenti juaj dhe dashuria premton gjëra të mëdha: thjesht duhet ta lini veten të ecë pas këture rasteve.

Peshorja
Në punë lajme të mira sepse së shpejti Venusi nuk do të jetë më përkundër shenjës tuaj dhe në qershor do të vijnë disa lajme!

Akrepi
Në punë nuk duhet të mendoni për të kaluarën: duhet të ecni përpara, të shihni nga e ardhmja!

Shigjetari
Hëna është në anën tuaj, si dhe Venusi dhe Jupiteri. Në punë, përfitimet do të vijnë së shpejti. Ose ndoshta mund të filloni një projekt të ri!

Bricjapi
Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë: nuk mund të hiqni dorë nga gjithçka, nuk mund të ndiqni gjithmonë vetëm instinktet tuaja!

Ujori
Nëse keni nevojë të sqaroni diçka, më mirë bëjeni tani. Në punë, përpiquni të mos e humbni energjinë tuaj: më mirë kuptoni tani se çfarë dëshironi!

Peshqit
Jeni nën presion. Në punë java ka qenë e vështirë, por të premten dhe të shtunën do të keni mundësi të relaksoheni. Ju duhet vërtet!

PANORAMASPORT.AL