Horoskopi 22 Qershor 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2022 | 22:14


Horoskopi 22 Qershor 2022, ja çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

HOROSKOPI PËR DITËN E SOTME/ E MËRKURË, 22 QERSHOR 2022 –

HOROSKOPI

DASHI

Nuk do t’ju mungojnë emocionet dhe momentet e këndshme. Në punë do të jeni të përkushtuar. Në dashuri raporti është i qetë.
DEMI 
Do t’i jepni kohë vetes duke ju përkushtuar kënaqësive ose hobeve që keni. Në aspektin profesionalë kjo fazë rezulton e favorshme.
BINJAKET 
Do të gjeni një person me të vërtetë të besueshëm që do t’ju japë këshilla të vlefshme. Në punë do të përfitoni nga një gabim i një kolegu.
GAFORRJA 
Do ta shpërndani energjinë tuaj në mënyrë të barabartë në të gjithë aspektet. Në dashuri do ta joshni partnerin me ëmbëlsi.
LUANI
Sot do t’i dedikoheni punës më shumë më tepër energji se zakonisht. Në dashuri do të shfaqeni më shumë me pretendime se me gatishmëri.
VIRGJERESHA
Do të ndërmerrni një vendim të rëndësishëm në punë dhe përpiquni t’i bëni mirë llogarit. Në aspektin e ndjenjave shmangni sjelljet e pakëndshme.
PESHORJA 
Do të merrni një ftes nga dikush që nuk mund t’i thoni jo dhe do të kaloni një mbrëmje të këndshme. Një debat do t’ju humbi durimin.
AKREPI 
Në punë do të merrni një këshillë për sjelljen tuaj. Në fushën e ndjenjave do të udhëhiqeni nga një dëshirë për aventurë.
SHIGJETA RI 
Do të keni një pamje tërheqëse përballë të tjerëve. Në punë do të zgjidhni një problem me shumë lehtësi.
BRICJAPI 
Sot do të jeni pak nostalgjik, por mos i jepni rëndësi mendimeve negative. Në fushën e ndjenjave do të merrni vendime të rëndësishme.
UJORI 
Do të keni një rritje të ardhurave tuaja. Në punë nuk duhet t’i fshihni idetë tuaj sepse do të jenë të vlerësuara nga të tjerët.
PESHQIT 

Në punë do të vlerësoheni për natyrshmërinë tuaj. Në dashuri partneri nuk mund t’iu ndjekë në çdo hapë të aktivitetit tuaj.

PANORAMASPORT.AL