Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë tek moshat, caktohen gjysmë finalistët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 30, 2018 | 20:00

Hidhet shorti i Kupës së Shqipërisë tek moshat, caktohen gjysmë finalistët

Ditën e sotme, në ambientet e FSHF është hedhur shorti i Kupës së Shqipërisë për moshat U-17 dhe U-19. Ky kompeticion ka mbërritur në fazën gjysmë finale.

Lysien-Nurishmi-shorti

Gjysmëfinalet do të zhvillohen ditën e shtunë, në kompleksin e ekipeve kombëtare në Kamëz. Më poshtë, edhe kalendari i plotë për Kupën.

kupa moshat

www.minuta90.com