“Goli i Japonisë ishte jashtë vije”, Balak pas eliminimit të Gjermanisë nga Botërori: Më vjen keq që fati ynë u vulos…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2022 | 20:01

“Goli i Japonisë ishte jashtë vije”, Balak pas eliminimit të Gjermanisë nga Botërori: Më vjen keq që fati ynë u vulos…

Legjenda e Gjermanisë, Mikael Balak nuk e ka përtypur mirë skualifikimin nga turneu më i rëndësishëm në rang përfaqësuesesh.

michael-ballack-december-2017_1xipf8u2joph21twxq2erbdtdk

Ish-lojtari i “Pancerave” është kundërshtues mbi rregullsinë e golit të kualifikimit në radhët e Japonisë.

“Për mua topi e ka kaluar vijën fatale dhe nuk duhet të quhej i rregullt. Situata mund të kontrollohej më qartë, pasi kamerat për atë punë janë. Më vjen keq që fati ynë u vulos në këtë mënyrë”, përfundoi Mikael.

PANORAMASPORT.AL